We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
Diamond Lattice Convex 1.83 x 600mm DT5
Special Offer
In stock
SKU
F00003176
Now
£28.80
£24.00
Was
£36.00
£30.00
Now
£28.80
£24.00
Was
£36.00
£30.00
Click &
CollectAvailable to click and collect from your nearest branch.
Bulk buy
discounts availableGet in touch with our sales team.
| Colour | Green |
|---|---|
| Width | 6ft |
| Treatment | Pressure Treated |
| Product Type | Fence Panel |
| Frame | 30 mm x 30 mm |
| Height | 2ft |
| Lattice Gaps from Inside Edges | 40 mm |
| Lattice Thickness | 8mm |
| Lattice Width | 20 mm |











