We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
112mm Black Half Round Gutter 4m (BR042B)
In stock
SKU
r26010005
112mm Roundstyle Gutter x 4m. This classic 112mm roundstyle gutter is ideal for a range of single and multi-storey dwellings. The half round gutter is used with the 68mm round downpipe and fittings.
£13.85
£11.54
£13.85
£11.54
Click &
CollectAvailable to click and collect from your nearest branch.
Bulk buy
discounts availableGet in touch with our sales team.
Further Information
- Quick & Easy to Install
- Lightweight
- UV Resistant
| Colour | Black |
|---|---|
| Material | PVC |
| Type | Gutter |
| Diameter | 112mm |
| Height (mm) | 51mm |
| Length | 4000mm |
| Length (mm) | 4000mm |
| Width (mm) | 112mm |












