We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
110mm Black Soil Pipe 3m (BS403B)
In stock
SKU
u16010006
£27.10
£22.58
£27.10
£22.58
Click &
CollectAvailable to click and collect from your nearest branch.
Bulk buy
discounts availableGet in touch with our sales team.
Further Information
- Conforms to EN 1329-1
- Quick & Easy to Install
- Lightweight
- UV Resistant
| Colour | Black |
|---|---|
| Material | PVC-U |
| Type | Pipe |
| Diameter | 110mm |
| Height | 110mm |
| Height (mm) | 110mm |
| Length | 3000mm |
| Length (mm) | 3000mm |
| Width (mm) | 110mm |












